İADE & DEĞİŞİM TALEBİ ŞARTLARI;

 

 

  • MyCep Mağazamız’dan yapılan tüm online alışverişler için, yasal olarak teslimat sonrası 15 gün için geçerli olan ‘Sebep Göstermeksizin Cayma Hakkı’ bulunmaktadır.

 

  • Yetkili satıcılarımız üzerinden satın aldığınız ürünler için satıcıların kendi politikaları nedeniyle yetkili satıcılar ile iletişim kurmalısınız.

 

  • Cayma hakkı kapsamında iade yada değişim talep edilen ürünlerin kullanılabilirliği yada yeniden satılabilirliği bozulmamış olmalıdır.

 

  • İade taleplerinizi telefon yada e-mail yoluyla firmamıza ilettikten sonra, faturası ile birlikte fatura adresine anlaşmalı kargolar ile karşı ödemeli olarak kargolamanız gerekmektedir.

 

  • ​İade işlemleri eğer kredi kartı ile yapıldıysa eft ya da havale olarak değil, bankalar pos merkezinden yapılmaktadır. Bu işlemin süresi bankalar arası pos merkezindeki işlem yoğunluğuna ve yapılan provizyon anlaşmalarına göre değişebilmektedir. Sizden gelen iade taleplerini MyCep aynı gün işleme almaktadır.

 

  • İade işlemleri havale, ön ödemeli kart, ile yapıldıysa iade eft yada havale olarak değil hediye çeki olarak iade edilmektedir.

 

  • Ürünün bize ulaştığından emin olmanız için sevkiyat ile takip numarası veya teslim onay seçeneklerini iade değişim talep formundaki açıklama alanına eklemelisiniz.

 

 

Önemli: Firmamız, ürün ödemelerinizi bankadan, hesap kesim tarihinden 40gün sonra almaktadır. Buna karşılık iade işlemleriniz otomatik olarak banka arayüzüne girilip, ödemeniz hesabımıza daha düşmeden çok önce siz değerli müşterilerimize iade edilmektedir. Bizim için her biri çok önemli olan siz müşterilerimizin, bizi tercih ederek ödediği fakat çesitli sebeplerle iade etmek istediği ürün bedelleri, hiçbir şart altında firmamız tarafından dokunulmadan/kullanılmadan sahiplerine geri ödenmektedir.

İade & Değişim Talebi Formu

İade veya değişim yapılacak ürün hakkında müşteri hizmetlerimiz sizi arayacaktır. Lütfen iletişim numaranızı eksiksiz yazınız.
Talep başvurusunda bulunan yetkili kişi bilgisi.
İade veya değişim yapılacak ürün için kargo sevkiyat takip numarasını yazınız.