MyCep Hakkında
“Nasıl başladık ve nereye gidiyoruz?”

 

 

HİKAYEMİZ

BURSA’da 2017 yılında E-Ticaret’de dijital dünyaya sürülmesinden bu yana, Cep Telefonları Aksesuarları alanında MyCep’in girişimi, tüketiciler ve dağıtıcılar tarafından beğeni ile karşılandı. Bu durum 2019 yılında TÜRKİYE’de Dijital ortamda yayılmasında büyük rol oynadı. Bugün MyCep yenilikçi ekran koruyuculardan telefon kılıflarına, teknolojik tüm aksesuarlara kadar ürün yelpazesini genişletti.

 

ÜRÜNLERİMİZ

Tasarım felsefemiz üç kelime ile izah edilebilir; akıllı, basit ve şık. Tüketicilerin akıllı cihaz alırken ne denli dikkatli davrandığını biliyoruz. Bir aksesuar firması olarak, cihazın orijinal tasarımını öne çıkaracak, çeşitli katmanlarla cihazı boğmayacak ürünler yaratmak istiyoruz. Hedefimiz, yenilikçi ayrıntılar ve işlevselliği harmanlayıp, korumada mükemmel dengeyi yakalamaktır. Mycep, bu minimalist ve şık tarzı, dünyada dijital aksesuarlar severler için kendi markasının yolunu açmıştır.

 

MİSYONUMUZ

MyCep, olarak teknoloji ve tasarımın sınırlarını zorluyoruz. Ürünlerimiz, en yüksek kalite standartları ile dizayn edilip üretilmektedir. Tüketicilerimiz her MyCep ürününde, işçilik ve kalite anlamında beklentilerini en yüksek seviyede tutabilirler. Bunun yanında Premium ürünlerimizi bütçe dostu fiyatlarla beğeninize sunmayı hedefliyoruz. Doğrudan müşteriye felsefemiz, üretim maliyetlerini düşürerek, siz tüketicilerimize düşük marjlarla ürün tedarik etmemize imkan sunuyor. Mümkün olan en uygun fiyatla tüketicilerimize ulaşmayı ilke edindik. MyCep, TÜRKİYE müşterilerine bağlılığı ve güvenilirliği ile bilinen bir isimdir.

 

 

“MİNİMALİSTİK VE ŞIK TASARIMLARIMIZ BİZİ DÜNYA ÜZERİNDE SEVİLEN BİR MARKA HALİNE GETİRDİ “